DergiPark sistemine geçiş hakkında hakemlerimize önemli duyuru!

Değerli hakemlerimiz,

Öncelikle Toplum ve Sosyal Hizmet Dergisi'ne katkılarınız için teşekkür ederiz. 

2019 yılı Eylül ayında yayımlanacak olan 30. Cilt 3. Sayımız öncesinde dergimizin DergiPark sistemine geçiş sürecinin tümüyle tamamlanması gerekmektedir. Dolayısıyla halihazırda süreci devam eden makaleler ile bundan sonra gelecek tüm makalelerin değerlendirme ve kabul süreçleri DergiPark sisteminden yürütülecektir. Bu nedenle, eğer DergiPark sistemine üyeliğiniz yoksa üye olmanız ve sistem üzerinden Toplum ve Sosyal Hizmet Dergisi'ne "Okur" olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. "Hakem" olarak yetkilendirme tarafımızca yapılacaktır.
 

DergiPark sistemine kayıt olmak ve Toplum ve Sosyal Hizmet dergisine okur olmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

 

1. DergiPark sistemine kayıt için: https://dergipark.org.tr/register/ 

2. Kayıt olduktan sonra sağ üst köşede profil sekmesinden "Dergilerim" bölümüne girip "Dergiye Kayıt Ol" seçeneğini seçmeli ve ilgili listeden Toplum ve Sosyal Hizmet'i seçerek eklemelisiniz.

3. Toplum ve Sosyal Hizmet dergisi DergiPark bağlantısı: https://dergipark.org.tr/tsh

 

30.07.2019 tarihinden itibaren makale kabul sürecinin DergiPark sisteminden yürütülmesi gerekmektedir, bu nedenle bu tarihe kadar söz konusu işlemlerin sizler tarafından tamamlanması önem taşımaktadır.

İyi çalışmalar dileriz.

2020 © Hacettepe Üniversitesi

tsh@hacettepe.edu.tr

Hacettepe Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Sosyal Hizmet Bölümü, D Blok 5. Kat , 06800 Beytepe, Ankara